Badmintonový oddíl

Družstva U13: vítězný den proseckého A-týmu

DSC_0444V domácím prostředí tělocvičny ZŠ Vinoř jsme odehráli v sobotu 25. května druhé letošní kolo družstev U13. Do bojů zasáhly dva prosecké týmy vedené Ditou Marešovou a Anežkou Limanovskou. Prosecké áčko obsadilo první místo, béčko skončilo na posledním, sedmém.

Výsledky: tournamentsoftware

A-tým hrál ve složení Kryštof Coufal, Pepa Mrázek, Michal Pihera, Amélie Maixnerová, Nela Fenclová a Nikola Hrabcová. Béčko pak zastupovali Petr Bříza, Marek Nechvátal, Tobiáš Machan, Štěpánka Nýdrlová, Klára Tvrdíková a Tereza Šturcová.

Béčko ve své základní skupině odehrálo tři utkání. Proti Astře ZM Praha prohrálo 1:6 (čestný bod získala Štěpánka nad Osičkovou), stejný výsledek proti Radotínu A (výhra Štěpy nad Hnilicovou) a konečně 3:4 v napínavém souboji s BK ARION, kde bodovali Klárka v singlu proti Šebestové, debl Klárky s Terkou proti Helmové a Šebestové a mix Petra a Štěpánky proti Vránové a Slanému.

Áčko si připsalo naopak samá vítězství. V základní skupině přehrálo týmy Radotína B 6:1 a SK Hamr 5:2. Finále přineslo souboj proti Radotínu, kde při výhře 4:3 bodovali Amálka proti Hnilicové, Nela, která na tři sety porazila Turoňovou, spolu s Niky pak vyhrály i debl s párem Hnilicová-Wimmerová. Konečně čtvrtý a vítězný bod zajistil mix Kryštof-Ami proti Ryšánkovi a Turoňové.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři