Badmintonový oddíl

Družstva U15: finálový turnaj přinesl Proseku výhru a postup na MČR!

73116727_407038953325589_119292102466076672_nZa pořadatelství našeho oddílu se v sobotu 26. října konalo ve Vinoři finále soutěže družstev U15 v naší oblasti. Organizačně náročný turnaj se podařilo skvěle zvládnout a hráči se doslova vytáhli – tým SK Prosek Praha A zvítězil a vybojoval našemu klubu právo účasti na mistrovství ČR týmů do 15 let.

V turnaji startovala družstva Prosek A a Prosek B – pod vedením kouče Tomáše Maixnera a za spolupráce celé řady dalších ochotných lidí to jmenovitě byli hráči: Kája Nachtmanová, Ivča Treperová, Vanda Sedláčková, Janča Flusserová, Gabča Kuptíková, Amálka Maixnerová, Pepa Rákosník, Jirka Zlatník, Honza Solar, Šimon Pražský, Ondra Koranda a Kryštof Coufal.

A-tým v základní skupině porazil všechny své soupeře. Ve finále čekalo áčko pražské Astry a velký rival. Vyrovnaný duel za stavu 3:3 v náš prospěch rozhodl kvalitněji odehraný mix a mohla vypuknout vítězná radost. Těšíme se na mistrovství ČR v Brně-Slatině, kde se budeme snažit potvrdit výkonnost našich hráčů a při vzájemné podpoře a týmovém duchu dosáhnout na hezký výsledek.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři