Badmintonový oddíl

Družstva U15: první kolo přineslo oslabenému týmu dvě porážky

druzV sobotu 11. ledna se na Hamru v Braníku odehrálo první kolo soutěže družstev U15. Ta se letos vrátila do podoby celoročního klání s účastí pěti týmů; naše družstvo hrálo s dvěma z nich. Bohužel jak Hamru, tak i Astře podlehlo, čeká je ale ještě druhé kolo a podzimní play-off, kde může výsledky vylepšit.

Tým nastoupil ve složení: Ondra Koranda, Kuba Pavlíček, Petr Bříza, Ivča Treperová, Vanda Sedláčková, Nikča Hrabcová a Nela Fenclová pod vedením trenérky Diany Pražákové.

V utkání proti SK Hamr jsme zaznamenali porážku 2:5. Body získali Petr po skvělém singlovém výkonu, když porazil Arnošta Horta, a Nela, která ve druhé dvouhře přehrála Haškovcovou. Škoda byla dvouhry Vandy proti Bursové a čtyřhry Vandy s Ivčou, které těsně podlehly dvojici Bursová-Koliášová.

Druhým utkáním byl souboj s TJ Astra. Hráčům ze Zahradního Města jsme podlehli 3:4, když bodovaly Ivča a Vanda ve dvouhrách a společně v deblu, bohužel už se k nim nepřidal nikdo ze spoluhráčů.

Ve druhém kole i s pomocí hráčů, kteří reprezentovali ČR na turnaji Nation to Nation U13, bude naše družstvo opět silnější a věříme, že svou pozici pro play-off výrazně vylepší.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři