Badmintonový oddíl

FZ Forza Cup U15: Ivča startovala na mezinárodním turnaji za ČR

20190607_140035V dnech 3.-9. června probíhalo mezinárodní soustředění a následně turnaj FZ Forza Cup U15 v Českém Krumlově. Pod hlavičkou Talent Teamu ČR absolvovala celý program i naše hráčka Ivana Treperová; spolu s ní v týmu nastupovali Lucka Krulová, Kačka Koliášová, Adam Srnec, Vašek Simon a Dan Ickert. Tým vedl jako trenér Tomáš Krajča. Během soustředění měla Ivča možnost trénovat s dánskými hráči z klubů BK Svendborg a Esbjerg, s hráči německého národního týmu; to vše pod vedením trenérů z Dánska Petera Mouritsena a Bo Wendela (prezidenta dánské organizace DGI) a také německého národního trenéra U15 Dirka Nötzela.

Výsledky: online

Na čtyřdenní tréninkový program campu navázal turnaj týmů v utkáních na 5 bodů (1 od každé disciplíny). Ivča s českým Talent Teamem A dosáhla na 6. místo. Ve skupině to byly nejprve výhry nad polskou Pszczynou a Slovinskem B, následně porážka od silného dánského týmu ze Svendborgu. Ve čtvrtfinále čekal pozdější vítěz Badminton Rychnov s o rok staršími a velmi silnými hráči. V konečném souboji o 5. místo naši podlehli Slovinsku 2:3.

Více než výsledek je pro Ivču cenná celá týdenní zkušenost s mezinárodním campem i turnajem, získala spoustu cenných zkušeností, zážitků a nových přátel; také byla klíčovým „hlasem“ pro povzbuzování a týmovou soudržnost.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři