Badmintonový oddíl

GP mládeže: naši soutěžili v Mostě, Liberci i Praze

mosttO víkendu 25.-26. září se konala řada turnajů GP mládeže. Opět také s početnou účastí proseckých nadějí a bohatým medailovým ziskem. Více ve stručném souhrnu.

GPD U15 Astra ZM

Výsledky: online

Startovali: Veronika Flusserová, Jiří Matuška

Zlatou medaili získala Verča ve dvouhře, Jirka prošel pavoukem na třetí pozici v singlu a spolu s Šimonem Klecerem také v deblu. V mixu získala další bronzovou medaili Verča po boku Jakuba Švarce.

veseccGPD U15 Vesec

Startovali: Michal Pihera, Gabriela Frühaufová, Justýna Bíbová

Medailové umístění získala Gabča (3. ve dvouhře dívek), a holky společně, když ve čtyřhře prošly až do finále, kde na tři sety podlehly Brožové a Hnilicové.

GPC U13 Most

Výsledky: online

Startovali: Kristýna Gerbelová, Daniel Nachtman

Ve dvouhře vybojoval medaili Dan třetím místem. Společně v mixu to bylo ještě o něco veselejší a hráči našeho Sportovního střediska došli na druhou pozici. Stejné umístění získala Týnka i v deblu spolu s Michaelou Fedorkovou. Nejlepším výsledkem pak byla zlatá medaile Dana v deblu spolu s Jakubem Mojdlem z Astry.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři