Badmintonový oddíl

GPA U13 v Pardubicích: prosečtí s bilancí 0-1-3

WhatsApp Image 2022-09-18 at 12.40.18O víkendu 17.-18. září Pardubice hostily turnaj GPA kategorie U13. Pod vedením Dity Marešové a Anežky Limanovské v něm startovala i skupina proseckých hráčů, která dosáhla na krásné medailové úspěchy – Dan Nachtman s Karlem Vahalíkem obsadil druhé místo v deblu, dál získali třetí místo Dan v singlu a v mixu s Agátkou Maixnerovou a Agátka s Kristýnou Gerbelovou v deblu.

Výsledky: online

Vedle zmíněných medailí nás potěšily i další výsledky a výkony. Kristýna například v mixu s Matyášem Haškem porazila silný pár Vahalík-Dobešová ve třech setech. Kiki Bíba bojoval na tři sety v mixu i v singlu, naše holky v singlu vyřadila postupně Michaela Fedorková, Kristýna na ni ale uhrála 20:22 a Agi dokonce jeden set. V deblu kluků se Kiki s Vládíkem Svobodou dostali mezi osm nejlepších párů a podlehli turnajovým suverénům Stružkovi s Vrchotickým.

Díky všem za pěkné výkony a vzornou reprezentaci oddílu.

WhatsApp Image 2022-09-18 at 12.40.48

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponzoři a partneři