Badmintonový oddíl

GPA U15 Pardubice: čtyři medaile pro naše hráčky

pardubiceO víkendu 12. – 13. 9. se konal první celostátní turnaj po koronavirové krizi i pro kategorii U15, který se konal v Pardubicích. A vedlo se nám více než skvěle! Pod vedením trenérky Anežky Limanovské si tři bronzové medaile ve všech disciplínách vybojovala Ivana Treperová a Vanda Sedláčková si odvezla bronzovou z deblu a navíc stříbrnou ze singlu, kdy dokázala vyřadit nasazenou jedničku Lucku Skařupovou.

Výsledky: online

Cenné zkušenosti s áčkovým turnajem si odvezl Filip Titěra, který v deblu spolu s parťákem Kristiánem Haškem podlehli dvojici Srnec – Simon a v mixu spolu s Malvínou Skrčenou nedokázali přehrát dvojici Dvořáková – Horák. Amálka Maixnerová si dokázala v singlu poradit s Cirokovou a pak podlehla týmové parťačce Vandě Sedláčkové a v deblu spolu s Luckou Tománkovou nedokázaly přehrát dvojici Fliglová – Blaziusová.

Anežka L.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři