Badmintonový oddíl

GPA U19 Brno Slatina: dvě výhry Adama, dvě dívčí medaile

O víkendu 14.-15. května se v Brně Slatině konal celostátní turnaj GPA kategorie U19, kterého se zúčastnila také početná skupina proseckých hráčů pod vedením trenéra Tomáše Parkána. A turnaj byl pro naše barvy velmi úspěšný – Adam ovládl obě párové disciplíny, k tomu přidaly holky stříbrnou a bronzovou medaili.

Výsledky: online

Do turnaje zasáhli: Jana Flusserová, Petr Krejčí, Gabriela Kuptíková, Karolína Nachtmanová, Tomáš Orlík, Vanda Sedláčková, Natálie Stará, Adam Šulc, Ivana Treperová a Veronika Tvrdíková.

Adam potvrdil v mixu pozici nasazené jedničky spolu s Klárou Šilhavou. Ve finále po třech setech porazili pár Rázl-Osladilová. Tomáš s Vandou vypadli právě s Adamem a Klárou ve čtvrtfinále, a tak obsadili 5. místo. Také v deblu byl s Pavlem Maňáskem nasazený jako číslo jedna. Až do finále hráli bez ztráty setu, v souboji o zlato porazili dvojici Dvořák-Rázl 21:19 ve třetí sadě.

Do singlů zasáhly jen holky a vedly si zdatně, řada z nich uhrála jedno či dvě kola. Až do čtvrtfinále se probila „kovaná singlistka“ Ivča, kde podlehla Elišce Bílkové. Stejná soupeřka pak po třísetovém souboji zastavila v semifinále Vandu. Ta si tedy z Brna odvezla krásnou třetí pozici.

V ženském deblu uhrály pěkný výsledek Vanda s Ivčou. Už v prvním kole hrály na tři sety s dvojicí Bártová-Jarošová, pak si poradilky s páry Pokorná-Šolarová a Kozempelová-Žurková. Ve finále prohrály s Kateřinami Koliášovou a Osladilovou.

Hráčům gratulujeme k dosaženým výsledkům a předvedeným výkonům.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři