Badmintonový oddíl

GPA U19 Brno Slatina: Vašek Palán je vítězem smíšené čtyřhry

palO víkendu 4.-5. května se v Brně konal turnaj GPA kategorie U19. Z našich juniorů se zúčastnili Vaškové Palán a Obhlídal pod vedením trenéra Tomáše Parkána. Velkého úspěchu dosáhl Vašek Palán, který vyhrál smíšenou čtyřhru společně s orlovskou Nelou Němcovou.

Výsledky: online

Naši hráči zasáhli pouze do párových disciplín. Pro Vaška O. to byl turnaj jednoho zápasu, i když třísetového – s Vojtou Bízkem v prvním kole deblu prohráli s párem Dostál-Vojtěch 21:17 19:21 a 11:21.

Ani Vaškovi P. se debl moc nevydařil. S Michalem Morávkem se i přes společné sehrání na proseckém tréninku ze soutěže poroučeli už v prvním kole, když nestačili na pár Jiří Derka – Adam Ehm 18:21 a 19:21.

Velkou radost ale přinesl mix. Vašek s Nelou Němcovou byl nasazen jako turnajová dvojka. Postupně si poradili s páry Pospíšil-Pazderová, Slíva-Petrušková, v semifinále porazili Brázdu a Chadimovou a ve finále nakonec i Martina Dostála a Radku Šilhavou.

Velká gratulace Vaškovi a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři