Badmintonový oddíl

GPA U19 Hradec Králové: Adam Šulc vítězem smíšené čtyřhry

hradecO víkendu 5.-6. září se konal celostátní turnaj GPA kategorie U19 v Hradci Králové. Z našeho klubu se zúčastnil Adam Šulc a Natálka Stará pod vedením trenéra Tomáše Parkána. Velkého úspěchu dosáhl Adam, který v jediné disciplíně, do níž zasáhl, smíšené čtyřhře spolu s Klárou Šilhavou, nepoznal přemožitele a stal se vítězem celého turnaje.

Výsledky: online

Adam s Klárou si postupně poradili s dvojicemi Müller-Pokorná, ve třech setech s Alterou a Kobylákovou, ve čtvrtfinále vyřadili dvojici Reichman-Ševčíková. V nedělním semifinále ve dvou setech přehráli pár Ehm-Valentová a nezaváhali ani ve finále s nasazenými jedničkami Brázdou a Chadimovou – 21:19 a 21:9.

Naty zasáhla pouze do deblu s Bárou Šenfeldovou, v prvním kole vypadly s turnajovými jedničkami Hořínkovou a Valentovou.

Litovat jsme mohli také toho, že se nedostalo více našich hráčů do soutěže, pod čarou zůstal i Adam ve čtyřhře s M. Rzeplinským. Příště tak, doufejme, na mixový úspěch navážeme i v dalších disciplínách a větším počtu proseckých hráčů.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři