Badmintonový oddíl

GPB dospělých v Pustějově: bronzové medaile Míši a Vaška

pustejovO víkendu 26.-27. září se konal turnaj GPB dospělých v Pustějově. Zúčastnili se ho také prosečtí: Míša Zelinková, Honza Vorlík, Vašek Palán a Adam Šulc. Nejlépe se vedlo dvěma bronzovým: Míša získala medaili ve dvouhře, Vašek v mixu s orlovskou Nelou Němcovou.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu skvělé zápasy sehráli Honza s Míšou, kteří porazili dvojice Beran-Hořínková a Helar-Srncová, podlehli až ve čtvrtfinále páru Šelong-Žwaková ve dvou těsných koncovkách. Adam hrál s Klárou Šilhavou a vypadli už v prvním kole proti Kláry starší sestře Radce. Medaili uhráli Vašek s Nelou díky výhrám nad dvojicemi Morávek-Skrčená a Šída-Foukalová, v semifinále ve třech setech podlehli pozdějším vítězům Ehmovi a Krpatové.

Do singlu zasáhli Vašek a Míša. Vašek uhrál jedno kolo a pak ve třech setech podlehl Klimešovi. Míša prošla přes Frischovou, Ševčíkovou a Šilhavou do semifinále, kde prohrála se Šárkou Líbalovou.

Méně se tentokrát dařilo v deblu, kde Míša s Jovanou Skrčenou vypadla už v prvním kole s párem Chadimová-Šilhavá. Honza s Deanem Brabcem podlehli páru Budzel-Holub také už v prvním zápase. Vašek s Adamem získali body za čtvrtfinále, když po walkoveru sehráli napínavý, ale bohužel neúspěšný zápas s párem Ehm-Skála 19:21 ve třetím setu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři