Badmintonový oddíl

GPB U15: v Pardubicích tentokrát bez medailového zisku

O víkendu 7.-8. března hrála kategorie U15 své GPB v Pardubicích. Pod vedením trenérky Anežky Limanovské v něm startovali také prosečtí – Vanda Sedláčková, Ivana Treperová, Amélie Maixnerová a Filip Titěra. Na medaile tentokrát bohužel nedosáhli, o to více budou muset zabojovat v příštím celostátním klání.

Výsledky: online

V mixu Ivča s Markem Čepelou vypadla v prvním kole při neúprosném losu na 3 sety s dvojicí číslo 1 – Havlíček-Kulhánková. Vanda hrála s Janem Frýdkem a s olomouckým partnerem jim to spolu šlo – porazili dvojici Thor-Flíglová a hráli slušně proti dvojici Ptáček-Koliášová 12:21 a 21:23.

Vanda nezasáhla pro nemoc do dvouhry dívek. Ivana vyhrála dva první zápasy – nejprve s Nelou Flíglovou a ve druhém kole i s nasazenou Annou Dvořákovou. Následně byla vyřazena Kateřinou Osladilovou. Potěšilo nás, že se do soutěže nakonec dostala i Ami, která navíc zvládla první kolo proti domácí Anně Kuchové a ve druhém pak po bojovné hře podlehla Barboře Bursové.

Do čtyřhry chlapců se dostal Filip spolu s Maxem Horákem z BS Brno. A také uhráli jedno kolo, když porazili Čepeláka a Daniela. Na Simona se Srncem už nestačili, ale výkon nebyl špatný. Mezi dívkami se pak Vanda s Ivčou zastavily ve čtvrtfinále, na tři sety porazily dvojici Chocholoušková-Kuchová, aby taktéž ve třech setech podlehly páru Jarošová-Kulhánková.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři