Badmintonový oddíl

GPB U17 Pardubice: nejvýše jsme se dostali do čtvrtfinále

aaadVe dnech 8.-9. června hostily Pardubice turnaj GPB kategorie U17. Z našeho klubu se pod vedením trenéra Tomáše Parkána zúčastnili Verča Tvrdíková, Naty Stará, Kája Nachtmanová, Marek Schumpeter, Jan Šnaiberk, Petr Krejčí a Tomáš Orlík. Na medailové umístění jsme nedosáhli, ale naši hráči se ve startovním poli vůbec neztratili.

Výsledky: online

V mixu Verča s Honzou uhráli jedno kolo a podlehli Šilhan-Šenfeldová. Podobně se vedlo Márovi s Kájou, kteří vyhráli tři sety s Jeništou a Jarošovou, ale prohráli tři sety s Pospíšilem a Kozempelovou. O kolo dál se dostali Tom s Naty, kteří vypadli s dvojicí Hurtík-Malcová, a Petr s ústeckou Křížovou, kteří nestačili na Leštáka a Štěříkovou.

Singly nám příliš nevyšly. Petr podlehl na tři sety Pláničkovi, Honza Pálinkášovi, jedno kolo uhrál Mára, dokonce dvě kola pak Tomáš. V dívkách hrála singl jen Kája, která porazila Šenfeldovou, ale neporadila si s turnajovou jedničkou Šolarovou.

V deblu se Petr s Tomem dostali až do čtvrtfinále přes Burgeta a Jeništu, ale ve třech setech prohráli s jedničkami Lešták-Pospíšil. Mára s Honzou si vybrali slabší turnaj a ve druhém kole vypadli s Hurtíkem a Kalinou.

Mezi dívkami došlo na souboj našich ve druhém kole, Kája po boku Tiny Kozempelové vyhrála nad Verčou a Naty 21:15 ve třetím setu. Ve čtvrtfinále holky sebraly 18 a 11 bodů turnajovým jedničkám Ševčíkové a Šilhavé.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři