Badmintonový oddíl

GPC mládeže: medaile z Holic, Karlových Varů i Mostu

O víkendu 4.-5. září se hrálo po celé ČR množství turnajů GPC mládeže, kterých se účastnili i hráči SK Prosek Praha. Podařilo se získat i celou řadu medailí a dobrých výsledků. Více ve stručném přehledu.

GPC U13 Holice: zlatá Agátka

Výsledky: tournamentsoftware

WhatsApp Image 2021-09-04 at 15.13.26 (1)Do Holic vyrazily Agátka Maixnerová a Kristýnka Gerbelová. V mixu hrála jen Agátka, i když původně nechtěla, ale s parťákem Fandou Vrchotickým z Budějovic nakonec celý turnaj vyhráli! V singlu Agátka prošla do 2. kola a podlehla Pavlišové, Kristýna v prvním kole vypadla s Teplou. Společně v deblu pak holky hrály tři sety s dvojicí Čepeláková-Kerplová.

GPC U17 Most: Ivča s Vandou dvakrát zlaté

Výsledky: tournamentsoftware

Početná výprava v Mostě v hale Super Stars: Jana Flusserová, Gabriela Kuptíková, Amélie Maixnerová, Vanda Sedláčková, Ivana Treperová a Jiří Zlatník. Naši hráči posbírali spoustu medailí, ty nejcennější v deblu (výhra Ivči s Vandou), singlu holek (výhra Vandy) a mixu (výhra Ivči s ústeckým Ondrou Běhounkem).

V mixu jsme měli medaile hned tři – Ivča s Ondrou ve finále zdolali Vandu, která si zkusila spolupráci s Adamem Králem. Bronz brali Jirka s Janou.
V dívčím singlu zase zahrála skvěle Ami, která přes starší soupeřky Gabču, Fišerovou a Chvalovou prošla až do finále a pořádně potrápila Vandu. Pěkný vstup do sedmnáctkové kategorie! Dodejme, že medaili ze singlu si připsala také Ivča, která v semifinále podlehla Vandě.
V deblu dívek pak také zacinkal cenný kov třikrát, k Ivče s Vandou se přidala Gabča, jež spojila síly s domácí Kájou Fišerovou (a bylo z toho stříbro), Jana spolu s Helčou Chvalovou získala bronz.

GPC U17 Tábor: povedený turnaj pro Petra

Do Tábora na GPC U17 vyrazil Petr Pihera. Podařilo se mu uhrát postup mezi nejlepších 8 ve dvou disciplínách a sehrát řadu vyrovnaných zápasů.

241568956_575858590412215_1634415516584781455_n

Memoriál P. Luňáka: Kiki vítězem kategorie U11

V Karlových Varech se hrál velký turnaj pro kategorie od U8 až po U15. Kristián Bíba se stal vítězem kategorie U11, když sehrál zejména v semifinále dramatický duel s koncovkou 15:14 v rozhodujícím třetím setu. Gratulujeme!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři