Badmintonový oddíl

GPC mládeže: zlaté medaile z Nového Města i Plzně

WhatsApp Image 2021-06-27 at 18.58.27O víkendu 26.-27. června se hrálo také několik turnajů GPC mládeže. Po covidové pauze mnoho proseckých vyrazilo do Nového Města, Brna či Plzně, aby sbírali body na žebříčku a užili si soutěžní badminton. A dařilo se výborně, jak si můžete ověřit v přehledu níže:

GPC U15 Nové Město nad Metují

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnili se: Justýnka Bíbová, Petr Bříza, Gabča Frühaufová, Niki Hrabcová, Štěpánka Nýdrlová, Michal Pihera a Klárka Tvrdíková.

Dvě zlaté medaile získala Štěpánka, když vyhrála dvouhru dívek a spolu s Nikčou také čtyřhru. Další cenné kovy přidali Petr třetím místěm v singlu a druhým místem v deblu s Danem Čadou. Bronzovou medaili vybojovala také Nikča v singlu a Michal s Matyášem Slavíkem v deblu.

GPC U15 a GPC U17 Plzeň

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnili se: Justýnka Bíbová, Petr Bříza, Kryštof Coufal, Gabča Frühaufová, Jirka Matuška, Štěpánka Nýdrlová, Pepa Rákosník a Filip Titěra.

Medailově bohatý turnaj v Plzni, kde soutěžily dvě kategorie, přinesl zlatý hat-trick Štěpánce. Ta v dobré konkurenci vyhrála dvouhru dívek, čtyřhru spolu s Luckou Tománkovou a zlato měla i v mixu po boku Petra. Aby byla prosecká dominance žákům kompletní, výhru v singlu kluků přidal Kryštof a spolu s Filipem zvítězil i v deblu, tedy pět zlatých z pěti disciplín!

Další medaile našich hráčů:
U15:
3. místo: Petr v deblu s Danem Peškem, Justýnka s Gabčou v dívčí čtyřhře

U17:
Pepa 3. v singlu, 2. v mixu s Klárou Benediktovou, 2. v deblu s Matějem Novákem

GPC U13 Brno

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnil se Kristián Bíba, který odehrál tři zápasy ve dvouhře a čtyřhře a posbíral zkušenosti mezi staršími protihráči.

GPC U17 Hamr Braník

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnila se nakonec jen Vanda Sedláčková, která nastoupila do mixu a do dvouhry. v mixu s Patrikem Fucimanem vybojovali bronz, v singlu se bohužel Vanda zranila a odstoupila z prvního zápasu proti Lucii Paterové. Přejeme, ať nejsou problémy s kolenem vážné a brzy se může vrátit do přípravy.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři