Badmintonový oddíl

GPC U13: Petr v Českých Budějovicích s bilancí 1-1-0

81237904_10157855728388700_8699540104399552512_o (1)V sobotu 4. ledna se v Českých Budějovicích hrál turnaj GPC kategorie U13. Z našeho klubu vyrazil pro zkušenosti a body do žebříčku Petr Bříza. A vedl si výborně, když dokázal získat vítězství ve smíšené čtyřhře, druhé místo ve dvouhře a 5/8 v deblu.

Výsledky: tournamentsoftware

Nejúspěšnější disciplínou byl hned úvodní mix, kde po boku Lucie Šuhajové z Ostravy přehráli páry Fošum-Nováková, turnajové dvojky Vrchotického a Šemberovou, Bednáře se Ševelovou a ve finále i Zubra s Půlpánovou.

I v singlu byl Petr postrachem výše nasazených hráčů. Po výhře nad Kryštofem Jiráskem si poradil s nasazenou jedničkou Tobiášem Zubrem ve dvou těsných setech, a nezaváhal ani v semifinále proti krumlovskému Davidu Švábovi, turnajové trojce. Až ve finále jej porazil další českokrumlovský badmintonista Matyáš Puffr.

Jedinou nemedailovou disciplínou se stal debl kluků s Danielem Peškem z Astry, kde kluci podlehli na tři sety radotínskému páru Bednář-Jirásek.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři