Badmintonový oddíl

GPC U13 v Kladně: Ivča byla kousek od hat-tricku

asV neděli 25. března pořádalo BaC Kladno ve své tělocvičně otevřený turnaj GPC kategorie U13. Z našich hráčů se zúčastnili Ivča Treperová, Klárka Kučerová, Nikča Hrabcová a Kuba Pavlíček. Největších úspěchů dosáhla Ivča, která vyhrála dvouhru a čtyřhru dívek, k tomu přidala ještě stříbrnou medaili za smíšenou čtyřhru.

Výsledky: czechbadminton

V mixu medaile utekla o kousek Kubovi s Klárkou, kteří prošli přes pár Dohnal-Houžvíková do čtvrtfinále, tam ale nestačili na Švarce a Koliášovou 13:21 a 8:21. Niky vypadla už v prvním kole s Ivčou a jejím parťákem Míšou Moravcem z Astry. Ivča pak prošla až do finále, kde se však po výsledku 18:21 a 10:21 musela spokojit se stříbrnou medailí.

Vynahradila si to ale v ostatních disciplínách. V singlu prošla jako turnajová dvojka do finále bez ztráty setu a poradila si i s turnajovou jedničkou Karolínou Kalkušovou z Benátek dvakrát 21:15. Niky hned v prvním kole čelila těžké soupeřce, Koliášové z Hamru vzala 6 a 13 bodů. Klárka pak připsala body za 5.-8. místo, když po výhrách nad Štěpničkovou a Novou podlehla Ivče. Kuba ve dvouhře kluků vyřadil nejprve Dohnala a poté i turnajovou jedničku Ložka. Ve čtvrtfinále však podlehl libereckému Kerplovi, a tak i on bral 5.-8. příčku.

V holčičím deblu si s našimi pohrál los a svedl proti sobě páry Niky-Klárka vs. Ivča-Kačka Koliášová. Úspěšnější byla Ivča, s Kačkou pak porazily i dvojice Paterová-Kratochvílová a Dvořáčková-Kalkušová a celý turnaj tak vyhrály.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři