Badmintonový oddíl

GPC U13 v Mostě: dvě zlaté a jedna stříbrná medaile pro Klárku s Nikčou

mostssV sobotu 27. října se v Mostě konal otevřený turnaj GPC kategorie U13. Zúčastnily se ho také Klárka Kučerová a Nikča Hrabcová, a vedly si skvěle, když vybojovaly celkem tři medailová umístění. Více o turnaji v reportáži Radka Kučery:

V sobotu 27.10. jsme zavítali s Klárkou a Nikčou Hrabcovou na GPC 13 do Mostu. Po cestě jsme přibrali Fildu Titěru který dělal parťáka Klárce do mixu. Mix a singly se hráli až od semifinále. Nikča měla smůlu, protože tři kluci se omluvili, tak neměla s kým hrát.

Klárka s Filipem si na úvod lehce poradili s párem Valík, Hudcová. Ve čtvrtfinále po litém boji vyřadili Haška s Kropáčovou ve třech se tech. V semi porazili Kerpla s Keilovou a finále po krásném výkonu Štycha s Orsovou. Tak za velkou bojovnost brali zlato.

V singlu se na Nikče projevilo tříhodinové čekání a v úvodu podlehla po hezkém výkonu Hudcové. Chuť si spravila v zápase o pořadí s Čechovou který jednoznačně opanovala. Zato Klárce se dařilo o poznání lépe, přes Kropáčovou, Zhang Wen, Keilovou se probojovala až do finále kde si v pohodě poradila s Radotínskou Somerovou.

Pak už čekali debly kde hrála Klárka s Nikčou a musím říct na to, že spolu hrály podruhé to ustály skoro na výbornou. Podlehly až ve finále Kropáčove a Somerové ve třech setech,takže braly stříbro.

Musím pochválit obě holky za obětavost a obrovskou touhu po vítězství a Klárku za nevídaný pohyb po celém kurtu. Jen tak dál holky mi jsme si to Tomášem Hrabcem náramně užili .

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři