Badmintonový oddíl

GPC U13 v Mostě: Niky a Štěpánka sbíraly vítězství

IMG_8255V neděli 6. října hostila hala Super Stars Most turnaj GPC kategorie U13. Z našeho klubu na něj vyrazili Štěpánka Nýdrlová, Nikola Hrabcová a Petr Bříza. Vedli si výborně, když posbírali řadu medailových umístění, konkrétně to byly výhry Štěpánky a druhé místo Niky v singlu, výhra Niky s domácím Jakubem Klokanem v mixu a společná výhra holek v deblu. Petr si připsal stříbrnou medaili v chlapecké čtyřhře spolu s Filipem Langmajerem.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu Petr a Štěpa vypadli už v prvním kole s Wasilkowem a Niedermayerovou. Niky s Jakubem splnili pozici nasazených jedniček a ve dvou stech si poradili se všemi soupeři. V singlu Petr porazil deblového spoluhráče Langmajera, ale výrazně podlehl ve čtrvtfinále Kristiánu Haškovi. Niky a Štěpa v turnaji neměly příliš konkurenci a dostaly se obě po zásluze do finále, kde byla v setech 21:15 a 21:15 lepší Štěpánka.

V deblech to pro Prosek bylo 1. a 2. místo, celkově vydařený výjezd a přísun bodů do celostátního žebříčku.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři