Badmintonový oddíl

GPC U15 na Jeremi: Ivča zvítězila ve smíšené čtyřhře

ivV sobotu 22. června se konal turnaj GPC kategorie U15 v hale SK Jeremi. Zúčastnilo se ho i prosecké trio Honza Solar, Ivča Treperová, Jana Flusserová. Největšího úspěchu dosáhla Ivča, když ve smíšené čtyřhře spolu s Janem Bruncem získala první místo. Druhou medaili přidal Honza díky 3. místu v deblu, který hrál s Tobiášem Lecianem.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu Honza s Janou potvrdili nasazení 5/8 a dostali se do čtvrtfinále, kde podlehli páru Karban-Knaislová. Pomstila je ovšem Ivča, která s teplickým Janem Bruncem postupně porazila na 3 sety páry Janíček-Paterová, Hrazdíra-Dvořáková a pak ve dvou setech i radotínský pár. Ve finále čekali pardubičtí Havlíček-Kulhánková, ale i oni odešli poraženi 22:20 a 21:12.

V singlu nám medaile necinkla – Jana prošla přes dvě kola, ve čtvrtfinále vypadla s Luckou Skařupovou. Ivča opět nepředvedla oslnivou formu a vypadla také v osmičce s Kulhánkovou. Honza postoupil mezi osm nejlepších přes Sebíka Janíčka, ale po třech setech podlehl Havlíčovi.

Mezi kluky v deblu Honza s Tobíkem vyřadili dva soupeřící páry a podlehli až v semifinále vítězům Cirókovi s Hrazdírou. Dobrá práce! Jana hrála s radotínskou Vávrovou, prošly také do osmičky a podlehly Cirókové s Dvořákovou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři