Badmintonový oddíl

GPC U15: na Jeremi zvítězili Vanda s Honzou v mixu

IMG-20190224-WA0002Dvoudenní turnaj GPC kategorie U15 probíhal o víkendu 23.-24. února v Praze na Jeremi. Zúčastnilo se i několik proseckých, největšího úspěchu dosáhli Honza Solar s Vandou Sedláčkovou, kteří v neděli vyhráli soutěž v mixu.

Výsledky: online

V sobotu byly na řadě singly. Mezi kluky se Šimon Pražský probojoval do pavouka o 1. místo, ale podlehl Filipu Urbanovi. Honza Solar oproti tomu propadl do pavouka o 9.-16. místo. Mezi dívkami Vanda Sedláčková prošla do semifinále, ale v něm prohrála v těsné koncovce s Helčou Chvalovou. Nikča Hrabcová hrála pavouk o umístění a s jednou výhrou a jednou prohrou skončila ve druhé desítce startujících.

V neděli se hrály čtyřhry – Šimon s Honzou uhráli semifinále, ještě lépe si Honza vedl v páru s Vandou, když celý turnaj dokázali vyhrát. Velká gratulace naší šikovné dvojici!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři