Badmintonový oddíl

GPC U15: vítězství a postup Tomáše s Petrem v deblu

20180120_190152[1]V sobotu 20. ledna proběhlo na Hamru v Braníku postupové GPC kategorie U15. Z proseckých hráčů pod vedením trenéra Martina Lederera startovali Verča Tvrdíková, Kája Nachtmanová, Natálka Stará, Jana Flusserová, Gabriela Kuptíková, Ivana Treperová, Tomáš Orlík, Petr Krejčí, Jirka Zlatník, Pepa Rákosník a Honzové Solar s Ledererem. Největšího úspěchu dosáhli výhrou v deblu a tedy i postupem na GPA Tomáš s Petrem.

Prohlédněte si: výsledky turnaje

V mixu potvrdili dobrou formu Tomáš s Naty, kteří porazili dvojice Hnilica-Chvalová a také Schinko-Kobyláková. Po těsné prohře v semifinále (19:21 ve třetí setu s dvojicí Hrubec-Bílková) obsadili třetí místo. Do osmičky to dotáhli Petr s Verčou a Pepa s Kájou.

V singlu kluků jsme na medaile nedosáhli. Dva naše hráče postupně vyřadil Pája Hrubec – s Petrem to bylo těsné, dvakrát 19:21. Velká škoda. Tomáše v osmičce porazil hamerský soupeř 21:14 a 21:17. Lépe si vedly holky, ale na postup to bohužel nestačilo. Jana po výborném výkonu porazila Báru Bursovou, ale podlehla pak Králíčkové. Kája vypadla v osmičce s Andreou Kobylákovou. Natálku a Verču vyřadila pozdější vítězka Eliška Bílková. Pro Naty 5., pro Verču 3. místo.

V deblech jsme nebyli daleko od postupu v obou kategoriích, Verča s Naty prohrály třísetové finále a braly tak nakonec 2. místo. V klucích nám to už klaplo, když Tom s Petrem porazili ve třech setech dvojice Král-Kovář a Hrubec-Srnec, ve finále pak přehráli pár Schinko-Bittman.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři