Badmintonový oddíl

GPC U15: výhra Ivči a medailové zisky Jirky v Českých Budějovicích

cbdÚspěšným turnajem pro prosecké barvy se stalo GPC kategorie U15 v Českých Budějovicích. Startovali na něm Ivča Treperová a Jirka Zlatník, Ivča dokázala zvítězit ve dvouhře dívek, k tomu přidala bronzovou medaili z mixu. Jirka si pak připsal bronzy hned dva – za dvouhru chlapců a za čtyřhru.

Ke stažení: výsledky turnaje

V mixu se naši přímo utkali o medaili – Ivča s parťákem Michalem Moravcem z Astry porazila na tři sety Jirku s domácí Nelou Hálkovou. Pak ovšem Ivča s Michalem podlehli páru Hrazdíra-Dvořáková a připsali si tak body za 3. místo.

V singlu holek byla Ivča nasazená jako jednička a „na jedničku“ také svou úlohu zvládla, když porazila postupně Krištofovou, Mikešovou, Knaislovou a ve finále také Hálkovou, vždy ve dvou setech. Skvěle si vedl i Jirka, který přehrál ve třech setech Jurného, pak v napínavém souboji Moravce 19:21 26:24 21:19, v dalším třísetovém duelu si poradil s Hrazdírou a až v semifinále vypadl s krumlovským Fucimanem.

Do čtyřhry zasáhl jen Jirka, a to právě s Míšou Moravcem z Astry, spolu se probili do semifinále, kde na tři sety prohráli s dvojicí Cirók-Hrazdíra.

Velmi solidní medailová bilance i výkony našich hráčů, děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři