Badmintonový oddíl

GPC U17 Braník: pět medailí pro prosecké hráče

20200112_191404V neděli 12. ledna se na Hamru v Braníku hrálo výborně obsazené GPC kategorie U17. Zúčastnili se ho i prosečtí hráči, kteří celkem získali 5 medailí – Vanda stříbro v singlu, s Ivčou bronz v deblu, Petr s Tomášem stříbro v deblu, Jirka ve stejné disciplíně bronz, a Petr s Ivčou stříbro v mixu.

Výsledky: tournamentsoftware

Z našeho klubu se turnaje zúčastnili Jana Flusserová, Petr Krejčí, Gabriela Kuptíková, Tomáš Orlík, Šimon Pražský, Vanda Sedláčková, Jan Solar, Ivana Treperová, Veronika Tvrdíková a Jiří Zlatník.

Mix – cenné výhry a konfrontace; Petr s Ivčou hned v prvním kole vyřadili pár Simon-Kalkušová, došli až do finále, v něm třísetová prohra s Hurtík-Bílková. Verča s J. Gerginovem dva souboje proti párům ME U15 – dvojici Srnec-Bursová porazili, dvojici Ptáček-Koliášová už ne.

Dvouhra kluků bez výraznějšího úspěchu, nejdál se dostal Petr, který prohrál na 3 sety 4finále proti Janu Ptáčkovi (účastník ME U15). Mezi dívkami ale skvělý výkon a výsledek Vandy, která přehrála Pinkasovou, Kalkušovou a v semifinále na 3 sety i Osladilovou, až ve finále těsně podlehla Bursové.

V deblech Petr s Tomem došli do finále, cestou vyřadili i pár Slavík-Zlatník. Souboj s tradičními soupeři Gerginov-Schinko tentokrát vyzněl pro ně, takže stříbro. Mezi dívkami Vanda s Ivčou přehrály Janu s H. Chvalovou a sehrály dramatické tři sety se sestrami Kobylákovými, bohužel neúspěšně 21:16 26:28 a 17:21, celkově tedy třetí místo.

Gratulujeme hráčům k získaným úspěchům a reprezentaci oddílu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři