Badmintonový oddíl

GPC U17 Kladno: Ivča s Petrem s bilancí 2-1-0

mixxNedělního otevřeného GPC U17 se v kladenské haličce z našeho oddílu zúčastnili Ivča Treperová a Petr Krejčí. Nevedli si špatně, vrací se s bilancí dvou zlatých a jedné stříbrné medaile. Čtěte reportáž Zdeňka Krejčího:

V úvodním mixu si naše dvojice zopakovala úspěšnou zářijovou kladenskou jízdu a bez ztráty setu si jistě dokráčela pro turnajové vítězství. Na své zlaté cestě postupně vyřadili páry Hnilica-Vávrová (Radotín), Pálinkáš-Šafrová (Chemička Ústí) a ve finále sehranou dvojici z Astry Urban-Veverková.

DeblPřemožitelku nenašla Ivča ani v singlu, byť se rozjížděla trochu těžkopádněji a úvodní duel s houževnatou radotínskou Luckou Vyšehradskou po „hledání sebe sama“ otáčela na tři sety. V semifinále proti další radotínské hráčce Vávrové už předvedla jistější výkon a ztrátu setu už nepřipustila ani ve finálovém duelu proti ústecké Šafrové. Čímž měla Ivča na Kladně „odfáráno“, neboť debl částečně i vinou ne zcela slušně komentovatelných okolností nehrála.

Petr v singlovém vystoupení na úvod v infarktovém duelu přetlačil Honzu Urbana z Astry, na techničtějšího a úderově jistějšího radotínského Petra Hnilicu už ve čtvrtfinále vítězný recept nenašel.

Se svým přemožitelem nicméně spojil síly pro závěrečný chlapecký debl a bylo z toho nakonec stříbro. Petrové si bez ztráty setu poradili nejprve s dvojicí Arionu Janáček-Vondrák, v semifinále stejně tak se silným ústeckým párem Běhounek-Pálinkáš a padli až ve finále, po boji s nasazenými jedničkami, sehranou kladensko-nejdeckou dvojicí Altera-Šilhan.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři