Badmintonový oddíl

GPC U17 v Mostě: další zlato pro Vandu ze dvouhry

IMG_0088V sobotu 30. listopadu se v Mostě v hale Super Stars konal turnaj GPC U17. Z našeho klubu startovaly Vanda Sedláčková, Gabča Kuptíková a Honza Solar. Vanda si odnesla první místo ve dvouhře, holky společně pak vybojovaly bronzové medaile v deblu.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu Vanda s Honzou prošla do čtvrtfinále, kde však nestačili na Valjenta a Zimovou. Obdobně Gabča po boku Štěpána Líbala podlehla ve čtvrtfinále Aleši Foukalovi a Karolíně Fišerové.

V klučičím singlu Honza bohužel už v prvním kole nestačil na Jana Brunce. To holkám se vedlo lépe. Gabča po výhře nad Hudecovou prošla do osmičky, tam ji ve dvou těsných setech vyřadila Křížová. Vanda jako nenasazená kosila jednu soupeřku za druhou, postupně přehrála Königovou, Zimovovu, Hájkovou, Burdovou a ve finále i Gabči přemožitelku Křížovou a stala se vítězkou celého turnaje.

V deblu Honza dostal domácího spoluhráče Orose, spolu podlehli páru Havránek-Urban. Gabča s Vandou přehrály pár Hudecová-Zhang a ve třech setech i nasazené Krejčí a Šafrovou, ale v semifinále nenašly recept na sestry Zimovy. Celkově tedy třetí místo.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři