Badmintonový oddíl

GPC U17 v Radonicích: zlato pro Adama a Káju

asaV sobotu 1. února se v Radonicích hrál turnaj GPC U17. Sbírat body na něj vyrazili i prosečtí a zaznamenali hezkou medailovou bilanci. Ke zlaté Adama Šulce ze singlu a z mixu spolu s Kájou Nachtmanovou přidala stříbro v singlu Vanda Sedláčková a bronz pak Petr Krejčí v singlu, Jan Solar s Vandou Sedláčkovou v mixu a Petr Krejčí s Adamem Burgetem v deblu.

Výsledky: online

V mixu Adam s Kájou vyhráli, i když ve třetím kole museli hrát 3 sety proti páru Urban-Vašíčková, jinak byl jejich výkon klidný a jistý. Velkou pochvalu zaslouží i Vanda s Honzou, kteří přešli přes těžké soupeře do semifinále (zejména Bláha-Chvalová).

V singlu se Petr dostal do semifinále, bohužel prosecké finále odmítl David Diviš, který ho porazil – alespoň ho tedy v souboji o zlato pomstil Adam. Dvě kola uhrál také Pepa Rákosník. V dívčím singlu se Kája dost trápila a podlehla brzy Chvalové, zato Vanda přes Janu Flusserovou, Apču Bártovou a Veroniku Jarošovou došla až do finále, to už sice nezvládla, ale druhé místo je také prima.

V deblu měli kluci každý jiného partnera z cizích klubů, nejdále došel Petr s Adamem Burgetem pro bronzové medaile. Mezi dívkami nám to už nezacinkalo, když Jana s Vandou prohrály čtvrtfinále na tři sety s Jarošovou a Kulhánkovou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři