Badmintonový oddíl

GPC U19: ve Vinoři vyhrál Adam mix a debl spolu s Vaškem

DSC_0365V sobotu 8. února se ve Vinoři hrál turnaj GPC U19. Zúčastnili se i prosečtí, největších úspěchů dosáhli kluci, když Adam Šulc vyhrál mix spolu s domácí Bárou Johnovou a první místo vybojoval i v deblu společně s Vaškem Obhlídalem.

Výsledky: online

Z proseckých se zúčastili: Kája Nachtmanová, Vašek Obhlídal, Tomáš Orlík, Natálka Stará a Adam Šulc.

V mixu Adam s Bárou přehráli všechny soupeře, ve finále na 3 sety dvojici Listopad-Mathieu. Bronzové medaile si vybojovali Kája s Danem Dvořákem, kteří v semifinále podlehli právě Adamovi. Tom s Naty skončili ve 2. kole proti Listopadovi a Vašek s ústeckou Hájkovou prohrál už své první kolo.

V singlech měl k medaili blízko Vašek, poradil si s Gerginovem i Frantou, ale ve čtvrtfinále nestačil ve třech setech na Salavu. Vynahradil si to v deblu s Adamem, kde nepoznali přemožitele a v semifinále právě Salavu s Dvořákem vyřadili ve dvou setech. Vítězně zakončili i finále s Kosteleckým a Pláničkou, a tak se mohli radovat ze zlatých medailí.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři