Badmintonový oddíl

GPC U19: ve Vinoři získali naši hráči tři medaile

IMG_0088V neděli 5. ledna se hrálo ve Vinoři GPC kategorie U19. Ze čtveřice hráčů našeho klubu získali medailové umístění Vanda Sedláčková druhým místem ve dvouhře, spolu s Vaškem Obhlídalem také třetím v mixu, a s Ivanou Treperovou třetím místem v dívčím deblu. Petr Krejčí v párových disciplínách na medaili nedosáhl.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu Petr s Ivčou vypadli hned v prvním zápase proti Nesvačilovi a Čermákové. Vaškovi s Vandou se dařilo lépe, přehráli Poláčka s Hájkovou a také turnajové dvojky Listopad-Mathieu. Proti Nesvačilovi a Čermákové v semifinále vypadli výsledkem 21:23 a 19:21.

Do klučičího singlu zasáhl jen Vašek, ale hned v prvním zápase prohrál s Michalem Nesvačilem, následně o pořadí porazil Vojtěcha Poláčka. Mezi dívkami Ivča udolala Adélu Krejčí, ale pak na dva sety podlehla Kláře Šilhavé. Výborně si vedla Vanda, která porazila nejprve Barboru Zimovou, posléze Karolínu Hejdukovou a v semifinále i Karolínu Křížovou. I ve finále v prvním setu zaskočila favoritku Magdu Čermákovou, nakonec prohrála 24:22 11:21 a 8:21.

Ve čtyřhrách kluci vypadli v třísetovém zápase s párem Hurtík-Peychl 21:4 a dvakrát 18:21. Ivča s Vandou zvládly koncovku proti Lindě Hájkové a Karolíně Křížové 22:20 ve třetím setu, v semifinále podlehly pozdějším vítězkám Hejdukové se Šilhavou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři