Badmintonový oddíl

GPD U13: čtyři medaile a pěkné výkony na Jeremi

IMG-20190409-WA0000V sobotu 6. dubna se konal v hale SK Jeremi turnaj GPD kategorie U13. Pod vedením trenéra Martina Lederera na něm startovala i velká skupina proseckých, kteří se v hráčském poli neztratili a vybojovali také tři medaile: stříbrnou Nela v singlu, broznové pak Nela s Klárkou v deblu a Petr v singlu kluků i v deblu společně s Vítkem. Více o turnaji trenér Martin:

Výsledky: tournamentsoftware

Z devíti přihlášených se nás v sobotu na Lužinách sešlo sedm, Nela Fenclová, Klárka Gerbelová, Marika Ivanková, Terka Šturcová, Kristýna Zátková, Vítek Pončík a Petr Bříza.

Začalo se tradičně mixem, kde díky žebříčkovému pořadí v mixu nemohla startovat Nela. Obě naše dvojice, Klárka s Vítkem a hlavně Terka s Petrem, předvedly bojovný výkon.

V singlech se nám už povedlo na medaili dosáhnout. Nela prošla až do finále, kde podlehla nasazené jedničče. Náročné zápasy při cestě do finále vzaly bohužel Nele energii na poslední zápas, kde především druhý set už fyzicky nezvládla – stříbro.

Petr Bříza podal výborný výkon a až v semifinále podlehl pozdějšímu vítězi Haškovi, jenom škoda že to nebylo až ve finále a tak získal jenom bronz.

V deblu jsme získali další dva bronzy, a to Petr s Vítkem a Nela s Klárkou. Celkem se nám tak podařilo dosáhnout na jedno stříbro a tři bronzy.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři