Badmintonový oddíl

GPD U13 na Proseku: vítězství pro Verču, Dana a Marka

V sobotu 2. října jsme pořádali turnaj GPD kategorie U13 v naší domácí tělocvičně na Proseku. Šlo o velmi úspěšný turnaj pro naše barvy, když se podařilo vyhrát tři z pěti disciplín. V turnaji hráči startovali pod vedením trenérky Dity Marešové, Ditě a Petrovi Piherovi děkujeme také za pomoc s organizací turnaje.

Výsledky: online

V turnaji nastoupila celá řada našich hráčů: Veronika Berková, Kristián Bíba, Kristýna Gerbelová, Tobiáš Machan, Daniel Nachtman, Marek Nechvátal, Vladimír Svoboda, Antonín Tejkl a Kristýna Zátková.

Vítězství se podařilo získat v mixu, kde Marek s Verčou jako turnajové jedničky prošly až do finále a po třech setech si poradili s Danem a Kristýnkou. Z medaile se mohl radovat i Kiki Bíba za třetí místo po boku Daniely Dušánkové.

Výhru a prosecké finále jsme měli i v singlu kluků. Marek vyzval Dana, po dramatickém tříseťáku byl tentokrát úspěšnější Dan. Výborné výkony a celkové třetí místo udělaly radost Tondovi, který cestou vyřadil v prvním kole Kikiho a ve druhém Vládíka. Celkově klobouk dolů před našimi kluky!

Neméně dobře si vedly ale i holky. Verča naplnila úlohu turnajové jedničky, ve finále si poradila s Týnou po třech setech a průběhu 21:23 21:9 a 21:7.

Ve čtyřhrách už jsme pak přidali „jen“ jeden cenný kov – za druhé místo v deblu Dana s Markem (trochu ovlivněné jejich náročným finále singlu, jež deblovému předcházelo).

Všem úspěšným hráčům gratulujeme a ať jsou medaile motivací do dalšího tréninku!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři