Badmintonový oddíl

GPD U17 Jeremi: prosečtí vyhráli hned čtyři z pěti disciplín

IMG_0474Úspěšným turnajem pro prosecké barvy byl v neděli 17. listopadu pořádaný turnaj GPD U17 v Praze v hale SK Jeremi. Čtyři výhry: v singlu Gabča Kuptíková, v párovkách pak Jirka Zlatník s Janou Flusserovou, Šimon Pražský s Honzou Solarem a Jana Flusserová s Helenou Chvalovou z Radotína. K tomu řada dalších medailových umístění a získané body do celostátního žebříčku. Gratulace všem a díky za reprezentaci oddílu.

Výsledky: tournamentsoftware

Mix přinesl našim ještě dvě bronzové medaile, které bral Pepa Rákosník s plzeňskou partnerkou Klárou Benediktovou, a Honza s Gabčou. Jirka s Janou zvládli jak duel s Pepou v semifinále, tak i napínavé finále s Karbanem a Chvalovou 21:13 17:21 a 21:19.

V klučičím singlu jsme se do finálových bojů neprosadili. Pepa nestačil ve dvou vyrovnaných setech na Jůzu, Honza podlehl Filipu Urbanovi a Jirkovi se za finálovou prohru v mixu pomstil Jára Karban.

Nahradily to ale holky, když Jana prošla do semifinále, tam podlehla Helče Chvalové. Pomstila ji ve finále Gabča, která stejně jako na MČR družstev U15 zvládla koncovku třetího setu a vyhrála 15:21 21:18 a 21:19.

V holčičím deblu byly jen čtyři páry a výhru si pohlídaly Jana s Helčou. Mezi kluky to bylo zajímavější, když ve spodní polovině pavouka se v semifinále sešli Šimon a Honza proti Jirkovi a Járovi Karbanovi, úspěšnější byli první jmenovaní poměrem 23:21 a 24:22. Ve finále to bylo zase proti Proseku – Pepovi Rákosníkovi a Matěji Novákovi, i tentokrát ale vyhráli Šimon s Honzou 21:16 a 23:21.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři