Badmintonový oddíl

Hungarian Junior: Adam v Pécsi uhrál kolo ve čtyřhře

DSC_0456Krátce po MČR dospělých zamířili reprezentanti kategorií U19 a U17 na společné soustředění do Nymburka. Toho se zúčastnil Vašek Palán s výběrem juniorů a Adam Šulc s týmem U17 – Vašek tedy pod vedením dvojice Michal Turoň a Jan Bednář, Adam s trenéry Tomaszem Mendrekem a Pavlem Floriánem. Třídenní program soustředění zpestřily také kondiční testy, na které dorazil kondiční specialista repre – Vašek Kain.

Následně se Adam vydal na výjezd do Maďarska, kde se zúčastnil mezinárodního juniorského mistrovství, a to v deblu spolu s Vráťou Erhartem a v mixu po boku Marušky Růžičkové. Zatímco v mixu vypadl už v prvním kole, v deblu se mu jeden zápas podařilo vyhrát, a to proti soupeřům ze Slovenska.

Pro Adama jde o jeden z posledních turnajů před plánovaným zdravotním zákrokem, zároveň cennou zkušenost s juniorským okruhem a také začátek spolupráce s novým trenérským vedením reprezentačních výběrů kategorií U17 a U19.

Výsledky Hungarian Junior: tournamentsoftware

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři