Badmintonový oddíl

Konečné výsledky družstev dospělých: naše týmy vyhrály 2. a 3. ligu

82971756_574706313077721_7812852313822855168_nVzhledem ke koronavirové situaci nebyly dohrány soutěže družstev dospělých v sezóně 2019/2020. Všechny soutěže byly ukončeny a jejich tabulky uzavřeny se stavem k polovině března – době spuštění celostátní karantény. Jak dopadly naše týmy? Velmi dobře – ačkoliv medailová umístění musíme vzhledem k situaci považovat za méně hodnotná, než kdyby byla uhrána v kompletním ročníku. Také pro všechny soutěže platí, že jejich obsazení zůstává pro další ročník stejné bez sestupů a postupů – první místa tedy neumožňují hrát kvalifikaci či baráž o vyšší soutěž.

1. liga: SK Prosek Praha A o skóre na druhém místě
Ligové družstvo „A“ navázalo na loňské vítězství druhým místem o skóre za rivalem z TJ Slovan Vesec. S ním jsme v základní části sehráli dramatické utkání, výsledkově 4:4 a spousta vyrovnaných koncovek.

2. liga: SK Prosek Praha B vítězí, SK Prosek Praha C na 6. příčce
V nejvyšší regionální soutěži jsme měli dva týmy. Béčko v neúplné tabulce obsadilo první místo, dlužno ale dodat, že tomu napomohlo i rozlosování, kdy jsme „stihli“ odehrát o jeden zápas více než C tým Radotína. Naše céčko skončilo ve finální tabulce na 6. příčce a oba týmy budou 2. regionální ligu hrát i nadále.

3. liga: SK Prosek Praha D je 1., ale o postup bojovat nemůže
Ve 3. regionální lize se tým SK Prosek Praha D umístil také na vítězné 1. příčce, když předskočil družstvo Radotína D. Mladému družstvu pod vedením kapitána Antona schází ke štěstí jediné – možnost zabojovat v baráži o 2. ligu, která se bude – doufejme – muset odložit na sezónu 2020/2021…

Všem týmům dospělých gratulujeme ke skvělé reprezentaci oddílu a věříme, že nadcházející sezóna bude ještě úspěšnější!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři