Badmintonový oddíl

Kralupy Open: turnaj pro přípravky (21. května)

V sobotu 21. května bude náš oddíl pořádat třetí letošní turnaj Kralupy Open pro přípravky v kategoriích U9 (2008 a mladší), U11 (2006 a mladší, jako GPE 50% do žebříčku) a U13-začátečníci (2004 a mladší, jako GPD do žebříčku).

V kategorii U9 budeme hrát na sníženou síť (130 cm) a zkrácené hřiště po deblovou čáru.

Kategorie U11 a U13 jsou bodovanými turnaji do žebříčku. Doporučujeme, aby se nezúčastnili hráči, kteří už někdy postoupili na celostátní turnaj GPA – turnaj je určen především začátečníkům.

Propozice turnaje:
kralupyopen_kveten16_web

Aktuálně: kapacita turnaje je nyní zcela zaplněna. Děkujeme za pochopení.

Níže si můžete prohlédnout aktuální startovní listinu:

U9 – chlapci + dívky

Daniel Voráček (SK Prosek Praha)
Josef Mrázek (SK Prosek Praha)
Veronika Flusserová (SK Prosek Praha)
Klára Tvrdíková (SK Prosek Praha)
Alžběta Marešová (SK Prosek Praha)
Alfons Duška (BK ARION Praha)
Jakub Švarc (TJ Astra ZM Praha)
Tereza Grznárová (Baník Most)
Rozálie Dobrová (TJ Astra ZM Praha)
Kryštof Cink (Hamr Praha)
Jiří Matuška (BC Aktiv Lužiny)

U11 – dívky

Ivana Treperová (SK Prosek Praha)
Aneta Straková (SK Prosek Praha)
Anna Marešová (SK Prosek Praha)
Klára Kučerová (SK Prosek Praha)
Natálie Šlosarová (Sokol Králův Dvůr)
Karolína Vnoučková (BK ARION Praha)
Michaela Čutová (BK ARION Praha)
Natálie Vránová (BK ARION Praha)
Sára Češková (TJ Astra ZM Praha)
Eliška Kramešová (BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.)
Dominika Kramešová (BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.)
Kateřina Keilová (BK TU v Liberci)
Ester Králová (BK TU v Liberci)
Lea Kaprasová (BK TU v Liberci)
Michaela Bálintová (TJ Astra ZM Praha)
Kateřina Koliášová (TJ Astra ZM Praha)
Vanda Sedláčková (SK Prosek Praha)
Veronika Palánová (TJ Sokol Praha XIII)
Marie Zemková (BC Aktiv Lužiny)
Karolína Vaněčková (BC Aktiv Lužiny)
Lucie Pechová (BC Aktiv Lužiny)

U11 – chlapci

Ondřej Koranda (SK Prosek Praha)
Ondřej Novák (SK Prosek Praha)
Jakub Pavlíček (SK Prosek Praha)
Šimon Kašpar (BK ARION Praha)
Vojtěch Pekárek (BK ARION Praha)
Dennis Kerpl (BK TU v Liberci)
Ondřej Beran (BK TU v Liberci)
Ondřej Štěpánek (Sokol Meteor Praha Radotín)
Michal Moravec (TJ Astra ZM Praha)
Matěj Švarc (TJ Astra ZM Praha)
Sebastian Janíček (Sokol Meteor Praha Radotín)
František Ložek (BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.)

U13 – dívky

Jana Flusserová (SK Prosek Praha)
Gabriela Kuptíková (SK Prosek Praha)
Karolína Nachtmanová (SK Prosek Praha)
Julie Skřivanová (SK Prosek Praha)
Julie Sochorová (SK Prosek Praha)
Adéla Jirásková (Sokol Králův Dvůr)
Bára Bartůňková (Sokol Králův Dvůr)
Karolína Šmídová (Sokol Králův Dvůr)
Ludmila Řeháková (BK ARION Praha)
Eliška Bílková (Hamr Praha)
Natálie Stará (Spoje Praha)
Alena Pinkasová (Spoje Praha)
Kristýna Bálintová (TJ Astra ZM Praha)
Tereza Pavelková (TJ Astra ZM Praha)
Nela Veverková (TJ Astra ZM Praha)
Alena Brothánková (TJ Astra ZM Praha)
Lucie Paterová (Sokol Meteor Praha Radotín)
Barbora Johnová (Sokol Meteor Praha Radotín)
Lucie Sommerová (Sokol Meteor Praha Radotín)

U13 – chlapci

Filip Hroch (SK Prosek Praha)
Petr Krejčí (SK Prosek Praha)
Marek Souček (Sokol Králův Dvůr)
Martin Krob (Sokol Králův Dvůr)
Ondřej Anýž (Sokol Králův Dvůr)
Michal Vrba (Sokol Králův Dvůr)
Lukáš Vrba (Sokol Králův Dvůr)
Petr Bareš (BK ARION Praha)
David Janáček (BK ARION Praha)
Dominik Vondrák (BK ARION Praha)
Nicholas Vrána (BK ARION Praha)
Filip Knytl (Hamr Praha)
Lukáš Franta (Hamr Praha)
Šimon Pražský (SK Prosek Praha)
Jan Lederer (SK Prosek Praha)
Tomáš Orlík (SK Prosek Praha)
Jaroslav Karban (Hamr Praha)
Kryštof Inneman (Hamr Praha)
Petr Jůza (Spoje Praha)
Jan Urban (TJ Astra ZM Praha)
Vojtěch Havránek (TJ Astra ZM Praha)
Tobiáš Lecian (TJ Astra ZM Praha)
Tobias Škvor (Spoje Praha)
Jakub Müller (BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.)
Jakub Kučera (Sokol Meteor Praha Radotín)
Daniel Ickert (Baník Most)
Blažej Grznár (Baník Most)
Šimon Vik (Spoje Praha)
Jan Solar (SK Prosek Praha)
Michael Doležel (BC Aktiv Lužiny)
Tomáš Tvrdík (BC Aktiv Lužiny)
Atruš Stařecký (BC Aktiv Lužiny)
Jakub F. Hodis (BC Aktiv Lužiny)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři