Badmintonový oddíl

Kralupy Open: úspěšný turnaj pro desítky dětí a tučňákova výzva

IMG_2276V sobotu 8. února pořádal náš oddíl v Kralupech další turnaj z oblíbeného seriálu Open. Jako obvykle od 9 do 12:30 h pro kategorie U9 a U11 jako minibadminton a od 13 do zhruba 17 h pro kategorii U13 jako turnaj GPD do žebříčku ČBaS. K tomu jsme nad rámec soutěžního programu přidali i technické výzvy a zážitek pro děti v podobě „tučňákovy výzvy“ – tří úkolů, jež mohli hráči U9 a U11 plnit a ověřit si, jak jsou na tom s přesností úderů, házením a koordinací.

Výsledky: online

Fotografie z turnaje U9+U11: online

Kategorie U9 měla jen 5 účastníků, kteří si to rozdali formou každý s každým, nejúspěšnějším byl Lukáš Zlínský následovaný Šimonem Titěrou a Janem Maťátkem.

V kategorii U11 bezmála čtyři desítky hráček a hráčů soupeřily o medaile a pro naše to byla jak možnost prověřit minibadmintonovou formu u těch zkušenějších, tak i vstoupit do turnajového klání pro naše hráče z přípravky či skupin v Letňanech.

U11 – chlapci (20 účastníků)
2. Marek Nechvátal
3. Daniel Nachtman
5. Lukáš Mrázek
9. Vladimír Svoboda
20. Tomáš Pechač

U11 – dívky (19 účastníků)
7. Agáta Maixnerová

GPD U13 přineslo nejen vyšší sítě, ale i vyšší herní úroveň, a jsme moc rádi, že naši hráči čeřili vody až do konce pětikolového klání švýcarským systémem.

U13 – chlapci (25 účastníků)
9. Marek Nechvátal
10. Daniel Nachtman
12. Michal Pihera
22. Štěpán Kincl
23. Jan Straka
25. Dominik Calda

U13 – dívky (25 účastníků)
3. Klára Tvrdíková
4. Kristýna Zátková
20. Gabriela Frühaufová

Velký dík patří všem rodičům hráčů a jejich doprovodu, kteří dětem počítali zápasy, povzbuzovali je a koučovali ve sportovním duchu a v zásadách fair play, díky tomu jsme nemuseli řešit žádný konflikt a turnaj si všichni moc užili.

S řízením turnaje pomohl Petr Pihera, s tučňákovými úkoly Lucka Mocková, ochotní pomocníci Ami s Filipem a další, kdo přidali během dne pomocnou ruku k dílu. S přípravami turnaje pomáhali Anežka Limanovská a centru Knoflík děkujeme za vytvoření tučňákovy výzvy i zapůjčení ozvučení.

Turnaj proběhl za podpory společnosti Yonex, která poskytla zábavné rekvizity pro výzvu a fotografie i míče AS30, s nimiž se odehrály zápasy všech kategorií. Diplomy pro všechny účastníky za předvedenou hru a bojovnost vyrobily Tiskárny Maestro. A za vstřícné prostředí děkujeme badmintonové hale v Kralupech nad Vltavou.

1 Komentář

  1. Josef Winkler
    10.02.2020    

    Turnaje U11 jsme se účastnily a skvěle jsme si ho užily, Díky organizátorům za skvěle připravený turnaj včetně doprovodného programu „Tučňákova výzva“
    Budeme se těšit na další Vaše turnaje.
    Winkler Josef

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři