Badmintonový oddíl

MČR dospělých: v Praze-Štěrboholech startovali čtyři prosečtí

DSC_0754Ve dnech 2.-4. února se konalo v Praze Štěrboholech mistrovství ČR dospělých. Za SK Prosek Praha startovali Míša Zelinková, Berta Ausbergerová, Jitka Benešová a Filip Stádník. Maximem našich hráčů byl postup mezi nejlepších šestnáct, zaúřadovala i smůla v podobě zranění a těsné koncovky třetího setu.

Výsledky: online

V mixu startovala Jitka s Filipem a Berta s Matějem Hubáčkem. Jíťa a Filip uhráli první kolo, když porazili dvojici Šída-Jeřichová. Pak na ně čekali Bitman s Bášovou – turnajové jedničky a osm let na MČR neporažení Kuba s Bětkou byli nad naše síly. Berta s Matějem zvládla první kolo proti Stejskalovi a Foukalové. Ve druhém hráli skvěle proti Švejdovi a Milové. Po vyhraném setu 21:12 si však Matěj v polovině druhé sady přivodil zranění stehna a i když zápas dokončil, znamenalo to prohru. Veliká škoda, protože do té doby byl jejich výkon velmi kvalitní.

Berta s Míšou pak nastoupily ještě do dámské čtyřhry. Hned v prvním kole hrály proti Elišce Maixnerové a Hance Milisové, dostaly se do třetího setu a i když v jeho průběhu nad zkušenými soupeřkami vedly, nakonec odešly poraženy těsným rozdílem 19:21. Veliká škoda – Eliška s Hankou se pak dostaly až do finále.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři