Badmintonový oddíl

Memoriál Holobradého: Berta bronzová v deblu

holoVe dnech 2.-4. října se ve Vinoři hrál turnaj GPA dospělých – Memoriál Konstantina Holobradého. Zúčastnila se také skupina proseckých hráčů, kteří byli aktivní v pavouku hlavní soutěže. Medaili nakonec vytěžila Berta Ausbergerová v deblu s Kateřinou Valentovou jako bronzový pár.

Výsledky: online

V mixu Venca Podivín spojil síly s domácí Bárou Johnovou, v prvním kole hráli tři sety s párem Jelínek-Kurzová, nasazené hráče určitě potrápili. Honza Vorlík s Míšou Zelinkovou postoupili do druhého kola přes dvojici Chlubna-Vrbová, pak sehráli dvě těsné koncovky 19:21 a 21:23 s Michalem Hubáčkem a Denisou Šikalovou – veliká škoda! Berta s Matějem Hubáčkem vyhrála první kolo s párem Skřivan-Bártová, ale ve třech setech podlehla dvojici Beran-Fuchsová. Nejdál, do čtvrtfinále, tedy došel Vašek Palán, tentokrát spolu s Verčou Srncovou, když vyřadili páry Kurz-Holečková a Skrčený-Krocová, ale podlehli pozdějším vítězům Drančákovi a Kobylákové.

Do singlu v hlavní soutěži zasáhla jen Míša, když v prvním kole bohužel nestačila na juniorskou reprezentantku Tallu Van Coppenolle. Čtyřhru žen naopak hrála jen Berta, a to s pardubickou Katkou Valentovou. Po výhrách nad páry Skuhrová-Štroblová a Kurzová-Sonnková došly do semifinále, tam už nestačily na dvojici Zuzáková-Krpatová.

V mužském deblu Filip Stádník a Dan Skrčený vyzvali pár Hošek-Jelínek, byla z toho těsná prohra 19:21 ve třetím setu. Jedno kolo uhrál Venda společně s Filipem Markem – porazili pár Dostál-Janoušek, podlehli nasazeným Ehmovi se Skálou. Stejně se dařilo i Vaškovi, jenž spojil síly s Jiřím Derkou – porazili sourozenecký pár Jan a Jiří Loudové, avšak podlehli nasazené dvojici Šída-Voráč 19:21 ve třetím setu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři