Badmintonový oddíl

Memoriál Holobradého: dva párové bronzy pro Bertu

28947394_10156069581922988_4299115856505196676_oVe dnech 26.-28. října se konal ve Vinoři tradiční turnaj GPA dospělých Memoriál Holobradého. Prosečtí získali dvě bronzové medaile – Berta Ausbergerová s Matějem Hubáčkem v mixu a s Veronikou Koldovou v deblu; pro Bertu úspěšný návrat po nemoci do turnajového kolotoče.

Výsledky turnaje: online

Ve dvouhrách jsme zasáhli jen do kvalifikace, ale jak Tomáš Krajča, tak i Adam Šrámek prohráli hned své první zápasy a do hlavní soutěže se tak nepodívali.

Lepší to bylo v párovkách. V mixu Vašek Palán po boku Elišky Maixnerové i Honza Vorlík s Jitkou Benešovou zvládli první kolo a obsadili po prohrách s nasazenými soupeři 9. příčku. Berta s Matějem měli jako nasazení první kolo volné, pak porazili páry Pokorný-Koldová a Janáček-Milisová, až v semifinále vypadli s turnajovými jedničkami Jelínkem a Kurzovou.

V klučičím deblu Honza s Vaškem nezopakovali formu z Hradce a podlehli v prvním kole silnému páru Janoštík-Šelong ve dvou setech.

Mezi ženami Berta s Verčou Koldovou brala stejně jako v mixu bronz, když si poradily s páry Skuhrová-Štroblová a Bártová-Shakirova, vypadly s dvojicí Kobyláková-Krpatová v semifinále.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři