Badmintonový oddíl

Memoriál Ivana Škáchy: ve Vinoři prosečtí medaile nezískali

Ve dnech 1.-3. dubna se konal ve Vinoři celostátní turnaj GPA dospělých – Memoriál Ivana Škáchy. Do turnaje na památku významného českého rozhodčího zasáhla i skupina proseckých hráčů, k medailím se však tentokrát nikdo neprobojoval.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Berta Ausbergerová, Jiří Nývlt, Václav Palán, Václav Podivín, Filip Stádník, Adam Šulc, Ivana Treperová, Jan Vorlík, Michaela Zelinková

V mixu prošli naši do druhého kola – Honza s Míšou po úspěšné kvalifikaci postoupili mezi 16 nejlepších a podlehli ve třech setech nasazeným jedničkám. Ve stejné fázi turnaje vypadli i Adam a Vašek Palán se svými partnerkami z Hamru, sestrami Šilhavými.

Do singlů zasáhla jen Míša, která si poradila s Kubečkovou a Foukalovou. V souboji o medaili prohrála po vyrovnaném boji s pozdější vítězkou Lucií Krulovou 22:24 a 17:21.

V mužském deblu Vašek s Adamem potvrdili nasazení 5/8, v šestnáctce vyřadili Filipa a Dana Skrčeného. Na pozdější vítěze Drančáka se Šelongem uhráli 15 a 11 bodů. Dobře si vedl i Venca po boku Ondry Klimeše, když porazili pár Louda-Viktora a podlehli turnajovým dvojkám Hubáčkovi a Kulíškovi.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři