Badmintonový oddíl

Memoriál Standy Krauze: holky vezou z Českého Těšína dva bronzy

DSC_0688Prvním letošním turnajem GPA dospělých byl tradičně Memoriál Standy Krauze – Těšínský pohár. Z našich se ho zúčastnili Berta Ausbergerová, Míša Zelinková, Filip Stádník a Michal Böhm. Úspěšnější byly holky, které se probojovaly do semifinále deblu, Berta k tomu přidala ještě medaili za smíšenou čtyřhru.

Výsledky: tournamentsoftware

V páteční kvalifikaci neprošel sítem dvouhry Filip, který přehrál Veverku, ale podlehl domácímu Mendrekovi. Spolu se Soňou Konigsmarkovou v mixu pak porazili Franka a Moravcovou, ale prohráli s Blaníkem a Němcovou.

V hlavní soutěži mixu Míša uhrála po boku Honzy Hubáčka jedno kolo, porazili pár Slabý-Frischová. Na Janáčka a Milisovou nestačili, i když skóre 23:25 a 18:21 je hodně vyrovnané. Berta s Matějem Hubáčkem prošla přes Blaníka a Němcovou i Zahrádku a Maixnerovou do semifinále, v něm však podlehli Janáčkovi a Milisové dvakrát 15:21.

Dál už naši zasáhli jen do čtyřher. Filip s Michalem si v prvním kole poradili s párem Kallus-Kufa, ve druhém je vyřadili bratři Hubáčkové. Míša s Bertou ukázaly dobrou formu před ligovým kolem – přehrály páry Němcová-Mikelová a Husarová-Kelnarová, v semifinále pak uhrály 17 a 16 bodů na mistryně ČR Bášovou a Fuchsovou.

Celkem tedy vydařený turnaj se dvěma bronzovými medailemi pro prosecké barvy!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři