Badmintonový oddíl

O pohár předsedy ZpčBaS: v GPC U15 zlaté medaile Ivči a Vandy

lzenV neděli 16. prosince se skupina proseckých hráčů zúčastnila otevřeného turnaje GPC U15 v Plzni – o pohár předsedy Západočeského badmintonového svazu. A vedli si skvěle – Vanda Sedláčková ovládla dvouhru dívek, Ivča Treperová zase zvítězila ve čtyřhře, holky přidaly i další medailová umístění, stejně tak v klučičím deblu Pepa Rákosník.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu to byly dvě medaile – Ivča s Míšou Moravcem prošla do semifinále, Vanda po boku Vojty Havránka dokonce až do finále turnaje, oba páry pak podlehly dvojici Karban-Knaislová.

Ve dvouhře Vanda kosila jednu soupeřku za druhou, porazila Benediktovou, Dvořákovou, turnajovou jedničku Hoffmanovou a ve finále si poradila na tři sety i s hamerskou Kačkou Koliášovou, která vyřadila ve čtvrtfinále Ivču. Pepa v singlu ve druhém kole podlehl Michalu Moravcovi.

Ve čtyřhře si uhrál medaili i Pepa, když společně s židlochovickým Hrazdírou porazili v prvním kole soupeře z Aše; zde je vidět, jaké geografické rozpětí turnaj nabídl ;-) Pak kluci hráli na tři sety proti páru z Astry Havránek-Urban, to už ale prohráli. Mezi dívkami byla Ivča spolu s Kačkou Koliášovou suverénní a turnaj vyhrály bez ztráty setu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři