Badmintonový oddíl

OP U15 v BB Areně: zlatý hat-trick Ivči, přeborníky i Vanda a Kryštof

118676293_643819179881591_6417756725852797331_nV neděli 30. srpna pořádal náš oddíl v BB Areně oblastní přebor kategorie U15. Turnaje se zúčastnila početná skupina proseckých hráčů, které vedly trenérky Dita Marešová a Anežka Limanovská. A byl to nesmírně vydařený turnaj – hned čtyři z pěti disciplín dokázali vyhrát naši zástupci, Ivča Treperová v singlu, v deblu s Vandou Sedláčkovou a v mixu s Adamem Srncem; a také Kryštof Coufal v deblu s Tobiášem Lecianem.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu měli Adam s Ivanou jeden doopravdy těžký zápas, a to v semifinále, kde proti skvěle hrajícím Kryštofovi a Amélii Maixnerové zvítězili 21:17 a 22:20. Velmi sympatický výkon našich hráčů U13. Do osmičky to dotáhl Filip Titěra s partnerkou Erikou z Astry.

Klučičí singl pro nás skončil bez medaile. Kryštof zahrál docela hezké dílčí úseky proti Adamu Srncovi, jen si musí o fous více věřit a neustávat v tlaku a pohybu. Jedno kolo uhrál v konkurenci výrazně starších borců i Petr Bříza.

Singl holek byl pro nás úspěšnější. Největším katem našich mladých nadějí… byla Ivča, která vyřadila ve čtvrtfinále po velkém boji Amálku (24:22 ve druhém setu) a v semifinále pak i Štěpánku, která předtím uběhala Sommerovou, Palánovou a Kropáčovou. Super výkon na hráčku ročníku 2009! Potěšily nás ale i další výsledky – uhrané kolo Aničky Marešové, či vyhrané zápasy o pořadí Verči Flusserové a Klárky Gerbelové.

V deblech kluků Kryštof spojil síly s Lecianem z Astry a došli si nakonec pro zlato, když ve finále zdolali dvojici Ryšánek-Janíček. Solidní výkon obou hráčů. V holkách Vanda v Ivčou příliš neměly konkurenci, těšit nás vedle jejich výhry může, že ve finále proti nim hrála Ami s Erikou a Prosek tedy obsadil 3 ze 4 finálových míst.

Dík za průběh turnaje patří BB Areně a jejímu zázemí, všem hráčům a jejich rodinám za respektování opatření a bezproblémový průběh turnaje, a Pražskému badmintonovému svazu za krásné poháry, medaile a diplomy pro vítěze.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři