Badmintonový oddíl

OP U17 v Braníku: čtyři prosecké dívky jsou přebornicemi Prahy

V sobotu 23. října se konal oblastní přebor kategorie U17. Pod vedením trenéra Tomáše Parkána v něm startovala skupina proseckých hráčů. Na výhry a tituly přebornic dosáhly holky – Kája výhrou v singlu, Ivča s Vandou v deblu a Jana v mixu. Holkám i všem ostatním účastníkům a medailistům děkujeme za pěknou reprezentaci našeho oddílu.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Jana Flusserová, Nikola Hrabcová, Karolína Nachtmanová, Šimon Pražský, Josef Rákosník, Vanda Sedláčková, Tereza Šturcová a Ivana Treperová.

V mixu si výhru vybojovala Jana spolu s Adamem Králem. I díky zvládnutí tří vyrovnaných soubojů s páry Srnec-Turoňová, Urban-Veverková a ve finále 21:19 ve třetím setu proti Karban-Knaislová.

Pěkné výkony v singlu ukázal Pepa, který si poradil s Pekárkem a Lecianem, po semifinálové prohře s Kovářem tak bral nakonec bronz. Šimon obsadil páté místo pro čtvrtfinálové prohře s Urbanem.

V dívčím singlu se dokonce hrálo prosecké finále. Kája, která předtím porazila Pinkasovou a Paterovou, vyzvala Ivču, jež se do souboje o zlato dostala přes Sommerovou a Knaislovou. Úspěšnější byla ve dvou setech Kája a stala se tak přebornicí Prahy.

Zlatou sbírku pak doplnily Ivča s Vandou, které ovládly čtyřhru dívek, ve finále přehrály Paterovou a Turoňovou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři