Badmintonový oddíl

Přebor Prahy U13: výhry Štěpánky a Kryštofa v singlech

IMG_8956V neděli 15. prosince pořádal Hamr Braník oblastní přebor kategorie U13. Poslední předvánoční turnaj přinesl super výsledky našim nadějím. Pod vedením trenérky Anežky Limanovské v turnaji startovalo jedenáct proseckých nadějí, nejlépe si vedli Kryštof Coufal a Štěpánka Nýdrlová, vítězové dvouher.

Výsledky: tournamentsoftware

V turnaji z našich nastoupili Petr Bříza, Kryštof Coufal, Nela Fenclová, Veronika Flusserová, Klára Gerbelová, Marika Ivankova, Kateřina Ledererová, Daniel Nachtman, Marek Nechvátal, Štěpánka Nýdrlová, Michal Pihera, Tereza Šturcová, Klára Tvrdíková a Kristýna Zátková.

V mixu vybojovala bronzovou medaili Nela po boku Jakuba Švarce, a to zejména díky dramatickému čtvrtifnále 2x 22:20 s Pekárkem a Vorlovou. Pro ostatní bylo maximem jedno či dvě uhraná kola.

Singly nám přinesly dvakrát zlatou radost. Mezi dívkami Štěpánka předčila všechny soupeřky jednoznačným způsobem, v semifinále porazila Nelu, která tak brala další bronz, a ve finále si připsala cenný skalp Natálie Vránové z Arionu.

Mezi kluky ovládl turnaj Kryštof, který ve finále porazil ve dvou setech Filipa Titěru. Ostatní kluci se do pokročilejších kol neprobojovali. Jedinou disciplínou bez medaile pak pro nás zůstal klučičí debl.

V dívčím deblu získala Nela s Verčou stříbro, ve finále bohužel nepřestřílely dvojici Blaziusová-Vránová.

Celkově úspěšný turnaj před vánočními prázdninami v podání našich nejmladších.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři