Badmintonový oddíl

Přebor Prahy U17: Kája s Vaškem zvítězili ve čtyřhrách

DSC_0062V neděli 16. prosince hostil Hamr Braník pražský přebor do 17 let. Pod vedením trenéra Vítka Šedi startovala skupina proseckých hráčů. Nejlepšího výsledku dosáhli Kája Nachtmanová a Vašek Obhlídal výhrami ve čtyřhrách, podařilo se získat celkem šest medailových umístění.

Výsledky: tournamentsoftware

V turnaji startovali: Kája Nachtmanová, Verča Tvrdíková, Natálka Stará, Natálka Pávová, Vašek Obhlídal, Kuba Riegr, Honza Šnaiberk, Marek Schumpeter a Petr Krejčí.

V mixu se na bronzovou příčku po těsné výhře nad párem Listopad-Mathieu prosadili Mára s Kájou. Naopak Verča s Kubou tentokrát podlehli ve třech setech Furstovi a Johnové; svá první kola prohrály i další dva naše páry.

Dvouhry pro nás byly spíše slabší – mezi kluky do osmičky prošel Vašek, kde opět jako už asi posté :) hrál proti Nesvačilovi, výsledek 20:22 a 11:21 hovoří sám za sebe. Dívek hrálo jen 8, takže naše hráčky tvořily polovinu startovního pole. Dobrý výkon podala Natálka P, která pozdější vítězku potrápila na 3 sety. V prvním kole vypadla i Verča po třech setech s Bárou Johnovou. Bronzové medaile si z turnaje odvezly Naty S a Kája.

V deblech jsme byli tradičně malinko silnější. Bronz získali Mára s Honzou, kteří potrápili na tři sety i turnajové jedničky Frantu s Furstem. A Vašek po boku Vojty Bízka dokázal dokonce tyto hráče ve finále porazit – hezký výkon a výsledek! Mezi dívkami se hrála 4-členná skupina každý s každým, se třemi výhrami se z prvního místa radovaly Kája a Bára Johnová, druhou příčku obsadily Verča s Naty.

Gratulace všem medailistům a hodně zdaru do zimní přípravy na novou sezónu 2019!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři