Badmintonový oddíl

Přebor Prahy U17: Kája vyhrála singl, Honza debl

IMG_0208V neděli 15. prosince hostil Hamr Braník přebor Prahy kategorie U17. Pod vedením trenéra Vítka Šedi v něm startovala také početná prosecká skupina a připsala si dva úspěšné „zářezy“ a tituly přeborníků pro Káju Nachtmanovou v singlu dívek a Honzu Šnaiberka společně s Jáchymem Gerginovem v klučičím deblu.

Výsledky: tournamentsoftware

V turnaji startovali: Petr Krejčí, Kája Nachtmanová, Tomáš Orlík, Vanda Sedláčková, Honza Šnaiberk, Honza Solar, Natálka Stará, Verča Tvrdíková, Ivča Treperová a Jirka Zlatník.

Mix nám přinesl jednu medaili, když Natálka s Tomem po třísetové výhře nad Verčou a jejím parťákem Gerginovem v semifinále také na tři sety vzdorovali Hurtíkovi a Bílkové, nakonec však odešli poraženi. Celkově tedy bronz.

V singlu kluků se medaile neurodila, blízko k ní měli čtvrtfinalisté, ale Petr podlehl Milanu Kovářovi a Tomáš v náročném a dlouhém zápase plném emocí Tomáši Bláhovi.

Zato mezi dívkami šlo bezmála o prosecký přebor, když v semifinále byly naše dívky na třech pozicích ze 4 – vyhrála nakonec Kája, která ve finále těsně porazila Vandu, třetí místo si odnesla Ivča, která rozhodně mohla proti Vandě v semifinále sehrát odvážnější zápas.

Ve čtyřhře kluků sice hned v prvním zápase vypadly turnajové jedničky Petr s Tomášem, ale zastoupil je Honza. Ten vytvořil dvojici s Jáchymem Gerginovem z Arionu a postupně si ve dvou setech poradili se všemi soupeři. Prima výkon a titul přeborníků k tomu!

Mezi dívkami také jedničky turnaj nevyhrály – Verča s Naty prošly do semifinále, ale podlehly v něm páru Čermáková-Hejduková, se stejnou dvojicí ve finále prohrála i Kája (ta vytvořila pro turnaj pár s Helčou Chvalovou).

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři