Badmintonový oddíl

SK Prosek Praha na 7. místě v ČR v práci s mládeží

prosekkkČeský badmintonový svaz dnes zveřejnil vyhodnocení projektu TOP 20 pro podporu klubů, které kvalitně pracují s mládeží. O dotaci ze svazu se ucházel i náš oddíl a výsledky našich žáků a juniorů jej zařadily na 7. místo v České republice!

Na zisku 132,7 bodu v hodnocení ČBaS se podíleli naši úspěšní junioři v kategorii dospělých – Vašek Palán, Vašek Podivín, Šárka Vlášková, ale stejnou měrou i šikovní hráči U17 a U19 jako Adam Šulc či Václav Obhlídal, a samozřejmě naši starší a mladší žáci.

Umístění na 7. příčce v ČR je skvělou vizitkou pro náš klub a doposud nejlepším umístěním v historii – je to čest pro náš oddíl, který si k výsledkům nepotřebuje pomáhat „přetahováním“ cizích hráčů a spoléhá především na své tréninkové zázemí a dobrou práci všech trenérů, hráčů, rodičů a přátel oddílu.

Od Českého badmintonového svazu díky umístění v projektu TOP 20 obdržíme dotaci ve výši 39 400 Kč, za kterou moc děkujeme, a která se 100% promítne do nákladů na přípravu talentované mládeže, která tyto prostředky vybojovala.

Badmintonu zdar a tomu proseckému zvláště!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři