Badmintonový oddíl

Turnaje GP: junioři v Mostě, dospělí v Praze

O víkendu 9.-10. října se konala celá řada turnajů GP mládeže i dospělých. Cenné kovy vybojovali prosečtí žáci i junioři a také dospělí na turnaji Memoriál Pavla Bílka. Více ve stručném souhrnu výsledků.

Memoriál P. Bílka: GPC dospělých (Hamr Braník)

Výsledky: online

Naši v soutěži: Anton Bocharov, Tomáš Orlík, Adam Šrámek, Natálie Stará

Natálka dosáhla v singlu na skvělé druhé místo, po třech výhrách až ve finále podlehla turnajové jedničce Foukalové. Medaili si vybojovali i Anton s Adamem, kteří obsadili třetí místo v deblu.

GPC U19 v Mostě

Výsledky: online

Naši v soutěži: Petr Krejčí, Karolína Nachtmanová, Tomáš Orlík, Vanda Sedláčková, Jan Šnaiberk, Natálie Stará, Ivana Treperová

Velmi úspěšný turnaj: singlovou výhru získala Vanda, která ve finále porazila Ivču. V deblu byly spolu holky třetí, bronzovou medaili získaly také Kája s Natkou. V klučičím deblu pak Tomáš s Petrem prošli až do finále a získali stříbro.

GPD U17 Hamr Braník

Výsledky: online

Do turnaje zasáhla Klára Gerbelová, a uspěla s bilancí dvou zlatých medailí. Spolu s Kristiánem Haškem vyhráli mix, sama pak zvítězila i ve dvouhře dívek. Gratulujeme!

Letňany Open U9 a U11, BB Arena

Výsledky: online

Naši v soutěži: Vladimír Svoboda, Jolana Coufalová

Za početné účasti proběhl také turnaj přípravek, který jsme pořádali v BB Areně. Naši dva zástupci se vůbec neztratili – Vládík získal bronzovou medaili mezi desítkou kluků v kategorii U11. Jolanka pak mezi dívkami U9 dokonce prošla na druhé místo a podlehla jen ve třech setech Ševelové z Ústí. Oběma gratulujeme!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři