Badmintonový oddíl

Turnaje GP mládeže: medaile z Aši, Radotína i Pardubic

WhatsApp Image 2021-09-18 at 19.02.56O víkendu 18.-19. září se konala řada turnajů GPC mládeže po celé ČR. A prosečtí hráči byli hodně vidět – medaile získali v Radotíně, Pardubicích, Ústí nad Labem i Aši. Více v přehledu jednotlivých turnajů:

WhatsApp Image 2021-09-19 at 15.36.38

GPC U13 a U15 v Aši

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnili se: Justýna Bíbová, Petr Bříza, Gabriela Frühaufová, Klára Gerbelová

Petr se stal vítězem dvouhry v kategorii U15, Klára v dramatickém finále podlehla Báře Kubákové 21:23 ve třetím setu. Gabča v singlu skončila na 5. místě. Petr v deblu obsadil stříbrnou pozici spolu s Janem Výtiskem. V deblu holek obsadila Klára třetí příčku s Alžbětou Tichou, Justy a Gabča skončily na 4. příčce.

GPC U15 v Ústí nad Labem

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnili se: Nikola Hrabcová, Jiří Matuška, Štěpánka Nýdrlová

V mixu naši medaili nezískali, jedno kolo uhráli Jirka a Štěpánka. Jirka sehrál v singlu dva tříseťáky – první kolo neúspěšně, zápas o pořadí už ale vítězně. Mezi dívkami prošla Nikča do čtvrtfinále, ale nestačila na Ševelovou. Štěpánka bez zaváhání a ztráty setu celý turnaj vyhrála. Jirka získal medaili v deblu, když spolu s Janem Šolcem vybojoval třísetové čtvrtfinále. Mezi dívkami pak doplnila svou medailovou sbírku Štěpánka výhrou po boku Terezy Grznárové. Gratulujeme!

pardubice

GPC U19 v Pardubicích

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnili se: Vanda Sedláčková, Amélie Maixnerová

Dvě zlaté medaile přinesla účast našich holek v turnaji GPC U19 v Pardubicích. V singlu Vanda ovládla celou soutěž, Amálka získala cenné třetí místo. Ami porazila o dva či tři roky starší soupeřky Kulhánkovou a Malcovou, v semifinále už nestačila na Vandu. Ta ve finále nedala šanci ani Elle Knaislové a získala zlato. V deblu holky spojily síly a cestu za výhrou měly hodně trnitou. Jarošová-Kulhánková – 21:19 ve třetím setu, a finále také tři sety proti páru Valentová-Vašíčková, všechny výzvy ale holky zvládly. Gratulujeme!

WhatsApp Image 2021-09-18 at 19.02.56 (1)

GPC U13 v Radotíně

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnili se: Veronika Berková, Kristýna Gerbelová, Agáta Maixnerová, Daniel Nachtman, Hana Petrů

V turnaji hráče vedli trenéři Martin Nachtman a Petr Smoček.

Také turnaj v Radotíně nabídl dvojí zlatou radost. Nebylo to v mixu, kde naše páry skončily bez medaile – jen Danovi s Agátkou se povedlo uhrát alespoň kolo. Taktéž v klučičím singlu se Dan zastavil ve čtvrtfinále. Holkám se dařilo více: Verča beze ztráty setu celý turnaj vyhrála, ve čtvrtfinále vyřadila Kristýnu, v semifinále pak Agi, která získala tím pádem bronzovou medaili. Ve čtyřhře pak holky hrály proti sobě finále, Agátka s Kristýnkou porazily Verču s Haničkou.

GPC U13 v Táboře

Zúčastnili se: Kristián Bíba, Klára Tvrdíková

Společně Klárka s Kikim obsadili 3. místo v mixu po těsné třísetové porážce od Fošuma a Krupczové. V singlu Kiki nestačil v prvním kole právě na Fošuma. Klárka se dostala až do finále, když porazila Hniličkovou a Doubravskou, pak ve dvou setech podlehla Pražákové. Nejlepšího výsledku pak Klárka dosáhla v deblu s Karolínou Krupczovou, kde po dvou dvousetových výhrách získaly zlaté medaile. Gratulujeme!

GPC U17 v Plzni

Výsledky: tournamentsoftware

Turnaje na Bílé Hoře se zúčastnil Pepa Rákosník, který startoval v mixu s Klárou Benediktovou. Turnajové dvojky potvrdily své nasazení – přes páry Klokan-Vícendová a Bouberle-Bouberlová prošli do finále, v němž podlehli dvojici Srnec-Koliášová.

WhatsApp Image 2021-09-19 at 14.00.50

GPC U17 v Radotíně

Výsledky: tournamentsoftware

Zúčastnili se: Jana Flusserová, Amélie Maixnerová, Filip Titěra

Nedělní GPC U17 v Radotíně přineslo prosecké finále ve dvouhře dívek. Jana byla nasazená a postupně si poradila s Volejníkovou, Pavelkovou a Šafrovou. Ami opět „kosila“ starší soupeřky, postupně Knaislovou, Krejčí a Chvalovou. Ve finále se po dvou setech z výhry radovala Ami. Medaili holky vybojovaly také spolu v deblu, tentokrát bronzovou po těsné třísetové prohře s párem Chvalová-Knaislová.

Hezky hráli i Filip s Ami v mixu (cenná výhra nad párem Havránek-Pavelková, pak prohra na tři sety) a Filip v singlu, kde uhrál jedno kolo a v koncovce třetí sady pak prohrál právě s Havránkem.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři